Tuuletantsija

Tuuletantsija rent on sobiv lahendus juhul kui Teil on soov tõmmata endale ja oma tootele tähelepanu mõne kindla ürituse või sündmuse raames. Ühekordseks ürituseks ei ole tarvilik tuuletantsija osta vaid see meilt rentida.
Rendivalikusse kuuluvad tuuletantsijad: 
*Kahe jalaga tuulepoisid: sinise pluusiga valge tuulepoiss, lilla dna logodega mehike, punane ja kollane tuulepoiss.
*Üks kahe jalaga tuulmees, mis seisab kätel. Värvivalik: valged käed-jalad, punane särk, sinised püksid.
*Ühe jalaga tuulepoisid: kollane tuulepoiss (kõhul kirjas “soodus”), punane ning kollane tuulemehike.
*Pakume ka 6m-st haamri kujuga tuulekuju ja 4-jalgset tuulepoissi.

Tuuletantsija

Valge sinise särgiga tuulemees. Kahe jalaga  seisev ning kahe mootoriga töötav tuulepoiss.

Tuuletantsijaid saab osta siin.

Reklaamtruss

Reklaamtruss on kergesti paigaldatav esitlustarvik laatadele, messidele, koolidesse, kaubandusse jne. Trussi on võimalik hõlpsalt ümber tõsta kuna seina konstruktsioon on väga kerge. Seina konstruktsioon on valmistatud komposiitmaterjalist (alumiinium ja plastik). 10x10cm suurustest sõrestikmoodelitest on võimalik ehitada täpselt nii suur reklaamsein kui parajasti vajadus on.
Trussi soovitame kasutada peamiselt siseruumides, kuna kerge konstruktsioon võib tugeva tuulega ümber kukkuda.
Seina kokkupanemiseks ei ole vaja tööriistu. Reklaamtruss on korduvalt kasutatav ning graafikat saab vahetada vastavalt soovile.

Reklaamsein

Komposiitmaterjalist kerge konstruktsioon, mis koosneb erineva suurustest moodulitest. Meedia on vahetatav. Decotex reklaambänner tõmmatakse raami vahele pingule.

Reklaamsein mahub 42x42x152cm suurusesse kandekotti.

Tutvuge meie trükifaili nõuetega SIIN

 

Pop Up Telk

Pop up telk on kiirelt ülesseatava liigendraamiga. Tänu kompaktsusele kergesti transporditav ja ladustatav. Pop up telkidest saab täpsema ülevaate siit.

Pop up telk

Corresport reklaamtelk 3x3m. Telk on üleni digiprinditud, mille puhul saab telgi tellida täpselt soovitud tooni ja disainiga.

pop up telk

Must pop up telk 4×4,5m. Telke saab kasutada kas seintega või ilma. Antud telgile on takjaribaga kinnitatud ka reklaambännerid.

pop up telk

3x6m digiprintitud telk. Oma kujundusega telk Citymotorsile.

pop up telk

4x8m Eesti Õhuväe telk. Telgi kõik seinad on eemaldatud ning telgi jalad lastud madalasse asendisse.

Rendiks pakume suuruseid: 3x3m, 3×4,5m, 3x6m, 4x8m. Rendiks saab võtta meilt ainult siniseid telke. Antud fotod ülevalpool on näidiseid erinevate telkide suurustest.

Täispuhutav Reklaamsein

Täispuhutav reklaamsein leiab kasutust peamiselt väli- ja spordiüritustel fotoseinana või autasustamistseremooniatel taustana. Ideaalne lahendus kui tegemist on erinevate võistlussarjade ja/või sponsoritega, kes soovivad end Sinu üritusel näidata. Sobib ka näiteks välikino üritusteks, kui sein katta valge kangaga – lihtne ja vähe aega nõudev lahendus.
Täispuhutav taustasein on sobiv alternatiiv suurele reklaamseinale, mille ülesseadmine ja mahavõtmine on kulukas, aeganõudev ning konstruktsiooni hoiustamine võtab palju ruumi.
Täispuhutavat reklaamseina on lihtne püstitada ja kokku panna: ühenda kaabel vooluvõrku ning sein täitub iseõhuga. Kinnitada sein korralikult maasse või kõrvalasuvate objektide külge. Kokkupanemiseks tõmmata kaabel pistikust välja ning sein vajub ise kokku. Seejärel voltida kokku ning hoiustada sobivas kohas.

täispuhutav reklaamsein koos reklaamiga

Täispuhutav reklaamsein 8×4,8m EMT spordiüritusel.

Mõõdud: 8×4,8m
Graafika mõõt: 5,87×2,55m

Lipumast 7m

Lipumast 7m sobib kasutamiseks nii sise- kui välitingimustesse. Lihtsasti paigaldatavat lipumasti saab vastavalt vajadusele reguleerida 4-7m kõrguseks. Tuulisema ilmaga tagab stabiilse püsimise lipualus, mida saab täita liiva või veega. Lipumasti materjalina on kasutatud anodeeritud alumiiniumit, mis tagab pikaajalise vastupidavuse. Tänu konstruktsiooni eripärale säilitab lipp oma kuju, sõltumata tuulest ning reklaam on alati maksimaalselt nähtav. Transportimiseks kaasas spetsiaalsed transpordikotid nii mastile kui mastialusele. Lisainfoks saada meile oma päring!

Lipumast 7m

Lipumast 7m. Pildil on neljast tükist kokkupandav raskuspaak, mille saab täita nii liiva või veega, mis muudab lipu stabiilseks ka tugeva tuulega.

7m lipumastile sobib lipp standardmõõduga 120x530cm.

Raskuspaak kaalub 72kg (veega täidetuna)

Suur Treiler

Suur treiler võimaldab seada üles efektiivne reklaamikampaania just seal kus parasjagu soovite. Paigaldame treileri teie soovitud asukohta. Treilerid püüavad alati tähelepanu, sest tegemist ei ole püsipinnaga ning harjumatus kohas olev reklaam hakkab kiirelt silma. Populaarsed kohad reklaamtreilerite paigutamiseks on kaubanduskeskuste parkimisplatsid, maanteede ääres olevad alad nii linnas kui maal.
Omame Eesti üht suurimat reklaamtreilerite parki – kokku 13 treilerit. Treilereid on erinevates suurustes: 6x3m, 5×2,5m ja pakume ka väikeseid reklaamtreilikuid mõõduga 2,7×1,5m. Sobiv treiler valida vastavalt asukohale ning reklaamile endale.

büroomaailma reklaamtreiler

Büroomaailma reklaamtreiler 6x3m linnas teeäärsel alal.

Reklaamtreileri mõõdud: 6x3m
Võimalik kinnitada reklaam mõlemale poole treilerit
Võimalik lisada valgustus

Treilerreklaamidele koostatakse individuaalne hinnapakkumine.

Tutvuge ka meie trükifaili nõuetega SIIN

Reklaamtreilik

Reklaamtreilik on väiksemat sorti reklaamtreiler, mille eelis on see, et reklaami saab tõsta kõrgemale kui tavalise reklaamtreileri.  Seega näiteks parklas on see autode vahel hästi nähtav. Sobib hästi kasutamiseks kohtades, kus ruum on piiratud, näiteks kaubanduskeskuste parklates ja sissepääsude juures. Treilikuid on püstise kujuga kui ka horisontaalselt asetatud reklaamtahvliga. Meie valikust leiate ka suured reklaamtreilerid mõõduga 5×2,5m ja 6x3m. Treileri suurus tuleks valida vastavalt kohale ning mis kauguselt peaks reklaam nähtav ja loetav olema.

reklaamtreilik

Reklaamtreilik parkimisplatsil. Treilikut on lihtne paigaldada ning ümberlokeerida.

Treiliku mõõdud 2,7×1,5m.
Võimalik kinnitada reklaamid mõlemale poolele.

Treilerreklaamidele koostatakse alati individuaalne hinnapakkumine.

Tutvuge meie trükifaili nõuetega SIIN

Kokkupandav Mööbel

Kokkupandav laud
Kokkupandav klapptool Kokkupandav kokteililaud Kokkupandav kokteililaud Ümmargune kokkupandav laud

Kokkupandav mööbel igaks ürituseks!
Pakume rentimiseks erineva suurusega kokkupandavaid laudu ja toole. Sobivad ideaalselt kasutamiseks vastuvõttudel, pulmades, välisüritustel, müügipaviljonides.

Valikus on:
*Kokkupandav terasraamiga klapptool mõõtudega 45x50x88cm. Kaal 4,5kg. Ergonoomiline tool, millel on nõgus alus ja seljatugi.
*Kokkuklapitav laud mõõtudega 120x60x74cm, 152x71x74cm, 181x75x74cm, 242x76x74cm. Lauaplaat on tugevast 4cm paksusest plastist, jalad terasest ja pulbervärvitud. Tegemist on mitmeotstarbelise ilmastikukindla lauaga, mida on lihtne kasutada, transportida ja ladustada.
*Ümar kõrge kokteililaud 80cm diameetriga ja 110cm kõrguse tasapinnaga. Lauaplaat on tugevast 4cm paksusest plastist, jalad terasest ja pulbervärvitud. Ideaalne mitmeotstarbeline ilmastikukindel laud, mida on lihtne kasutada, transportida ja ladustada. Soliidsema meeleolu saavutamiseks saadaval elastne laudlina.
*Elastne laudlina lauale Cocktail diameetriga 80cm. Valge, pestav madalal temperatuuril.
*Ümar laud diameetriga 120cm ja kõrgus 74cm. Lauaplaat on tugevast 4cm paksusest plastist, jalad terasest ja pulbervärvitud. Ideaalne mitmeotstarbeline ilmastikukindel laud, mida on lihtne kasutada, transportida ja ladustada.

Kokkupandav mööbel

Valge kokkupandav laud

Küsi pakkumist sarnasele tootele

NIMI
Ettevõtte nimetus
Email
Telefon

PÄRINGU SISU
LISA MANUS